Aktualne informacje
Zmiana lokalizacji oddziałów w dniu 22 maja
Zmiana lokalizacji oddziałów w dniu 22 maja | 21.05.2015
Uprzejmie informujemy, że w związku z trwającym połączeniem DPD Polska i Siódemka S.A, dnia 22 maja 2015 r. dotychczasowe oddziały Siódemki w Szczecinie, Piotrkowie Trybunalskim, Gorzowie Wielkopolskim, Ciechanowie, Płocku i Ostrołęce zostaną zintegrowane z siecią oddziałów DPD Polska.
Zmiana formatu etykiet w drukarkach termicznych
Zmiana formatu etykiet w drukarkach termicznych | 30.03.2015

W związku ze standaryzacją procesów operacyjnych informujemy, że od dnia 01.03.2015 r. Siódemka S.A. zmieniła rozmiar etykiet do drukarek termicznych na rozmiar 10 cm x 15 cm.

Zmiana lokalizacji oddziałów  Leszno, Zielona Góra i Zamość
Zmiana lokalizacji oddziałów Leszno, Zielona Góra i Zamość | 19.03.2015

Uprzejmie informujemy, że w związku z trwającym połączeniem DPD Polska i Siódemka S.A, w dniach 1-4 kwietnia 2015 r. dotychczasowe oddziały Siódemki w Lesznie, Zielonej Górze i Zamościu zostaną zintegrowane z siecią oddziałów DPD Polska

Zmiany regulaminów dotyczące 7 Internet Shipping dla Klientów Indywidualnych oraz Service Point
Zmiany regulaminów dotyczące 7 Internet Shipping dla Klientów Indywidualnych oraz Service Point | 09.03.2015

W związku z trwającym procesem połączenia Spółki z DPD Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie uprzejmie informujemy o zmianach regulaminów.

Zmiana formatu etykiet
Zmiana formatu etykiet | 26.02.2015

W związku ze standaryzacją procesów operacyjnych informujemy, że od dnia 01.03.2015 r. Siódemka S.A. zmienia rozmiar etykiet do drukarek termicznych na rozmiar 10 cm x 15 cm.

Zmiana lokalizacji oddziałów Tarnobrzeg i Rzeszów
Zmiana lokalizacji oddziałów Tarnobrzeg i Rzeszów | 17.02.2015

Uprzejmie informujemy, że 1 marca 2015 r. zmienią się adresy dotychczasowych oddziałów Siódemki w Rzeszowie i w Tarnobrzegu

Zmiana organizacji pracy kurierów oraz Contact Center w okresie świątecznym
Zmiana organizacji pracy kurierów oraz Contact Center w okresie świątecznym | 08.12.2014

Informujemy, iż  w związku z nadchodzącym okresem świątecznym i związanym z nim wzrostem ilości doręczanych przesyłek, zmieniliśmy organizację pracy w naszej sieci doręczeń.

Siódemka wspiera logistykę sklepu pawo.pl
Siódemka wspiera logistykę sklepu pawo.pl | 26.11.2014

Siódemka będzie czuwała nad procesami logistycznymi internetowego sklepu pawo.pl. Do tej pory Siódemka odpowiadała za obsługę dostaw w sieci wewnętrznej sklepu Pawo a po rozszerzeniu współpracy zapewni marce wielokanałową obsługę logistyczną (Omni-Channel Logistics).

Siódemka i DPD dla Szlachetnej Paczki
Siódemka i DPD dla Szlachetnej Paczki | 25.11.2014

Firma kurierska Siódemka, należąca od października br. do grupy DPD Polska, ponownie zaangażuje się w finał akcji Szlachetna Paczka. Siódemka jako jedna z czterech firm otrzymała tytuł Mecenasa, co jest wynikiem długofalowego wsparcia Stowarzyszenia WIOSNA odpowiedzialnego za organizację akcji.

Komunikat Siódemka S.A.
Komunikat Siódemka S.A. | 13.10.2014

Drodzy Klienci,

Uprzejmie informujemy, że Siódemka S.A jest częścią Grupy Kapitałowej DPD Polska. Obsługa Klientów obydwu firm odbywa się na dotychczasowych zasadach, a numery infolinii pozostają bez zmian.