01. Dane Nadawcy/Odbiorcy
x
Nadawca
Kod pocztowy Nadawcy
Miasto Nadawcy
?
Odbiorca
Typ Odbiorcy
?                  
Kod pocztowy Odbiorcy
Miasto Odbiorcy
?
 02. Dane przesyłki
x
Typ przesyłki:
?                  
Waga paczki:
Wymiary paczki:
Długość w cm. (najdłuższy wymiar):
Szerokość w cm.:
Wysokość w cm.:
 03. Usługi dodatkowe
x
  ?
Usługa lokalna
 04. Wycena
Kalkulacja ma charakter poglądowy i może ulec zmianie w przypadku zmian faktycznych któregokolwiek elementu usługi podanego przez Klienta. Kalkulator jest narzędziem adresowanym wyłącznie do Klientów bez podpisanej umowu o współpracy. Jeśli podpisałeś umowę, w celu ustalenia kosztów przesyłki skontaktuj się z Twoim Opiekunem Handlowym.
Jeżeli korzystasz z usług kurierskich regularnie - zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z naszym Przedstawicielem Handlowym który niezwłocznie przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę.

Więcej
Servicepoint Logo

Wszystkich zainteresowanych nadaniem przesyłki w atrakcyjnej cenie zapraszamy do naszych partnerskich punktów przyjęcia przesyłek – Siódemka Service Point. Przynieś do jednego z punktów swoją przesyłkę, wybierz jedno z sześciu dostępnych opakowań firmowych, wypełnij list przewozowy i dokonaj płatności w kasie punktu. Ceny już od 18,00 pln.


Więcej
Webpack7 Logo

Jeżeli zależy Ci na niskiej cenie usługi, minimum formalności oraz braku konieczności podpisywania umowy o współpracy, proponujemy Ci usługę WebPack7. W jej ramach ceny przesyłki już od 15,99!


Więcej
zamknij Proszę poprawić następujące błędy
Kontakt zamknij
W celu wysłania zlecenia odbioru przesyłki przez naszego kuriera wypełnij poniższy formularz.
Trwa ładowanie...
Numer telefonu:
Osoba kontaktowa:
Adres nadania (ul. nadawcy, nr domu/lokalu):
Kod pocztowy / Miasto: